Vitamines en mineralen zijn onmisbaar voor je hond, maar meer is niet altijd beter. In dit artikel lees je welke stoffen een hond nodig heeft, wanneer de gewone voeding tekortschiet en waar je op let als je een multivitamine geeft.
Lees verder
L-lysine is een aminozuur dat je paard niet zelf kan aanmaken. Het moet dus uit het voer komen. Hier lees je wat L-lysine doet, welke paarden er extra behoefte aan kunnen hebben, hoeveel je geeft en waar je op let.
Lees verder
L-lysine is een essentieel aminozuur dat honden en katten via hun voeding binnen moeten krijgen. Vooral bij katten is het een veelgegeven supplement, maar wat doet het eigenlijk en wanneer heeft het zin? In dit artikel lees je wat L-lysine is, in welke situaties eigenaren het geven, hoeveel je per dag geeft en hoe lang.
Lees verder